??????????????????????????????Jeżeli dysponujemy pewną gotówką i chcielibyśmy ją stale pomnażać, wtedy warto wziąć pod uwagę zakup apartamentu w górach. I taki apartament przeznaczyć go pod wynajem dla turystów. Posiadanie takiej nieruchomości w górach może być bardzo dochodowe. Ten sposób na lokowanie kapitału, z każdym rokiem jest coraz bardziej doceniany.
Motywacją do zakupu nieruchomości w górach – może być też chęć posiadania drugiego domu w celach rekreacyjnych, a nawet prestiżowych. Posiadanie takiej nieruchomości jest zabezpieczeniem kapitału, jak i stworzeniem sobie możliwości mieszkaniowych na wypadek chęci zmiany miejsca zamieszkania.
Zakup nieruchomości wolno stojącej z przeznaczeniem pod wynajem – jest tak samo dobrym pomysłem. I także niezwykle popularnym w ostatnich latach, kiedy to coraz bardziej rozwijają się różne formy turystyki. Zainwestowanie kapitału w nieruchomości w górach z przeznaczeniem pod wynajem pozwala na czerpanie stałego dochodu. A dodatkowo możemy sami korzystać z domu, podczas okresu urlopowego, lub nawet w weekendy.