Extreme Club powstał w 2004 roku, w budynku po byłym kinie „Zachęta”. Mieści się w Suchaniu przy ul. Hlonda 75.
Pierwsze mega imprezy ruszyły na wakacje 2004 roku. Od tego czasu klub ciągle się rozwija, zostały zakupione nowe światła, sprzęt nagłaśniający. (Część tego sprzętu pochodzi z dobrze znanego stargardzkim klubowiczom pubu YES).
Pod koniec 2005 r. przeprowadzony został remont głównej sali polegający na zabudowie obu stron wygodnymi i efektownymi lożami w „stylu EX”. Wymieniony został cały sprzęt nagłaśniający oraz dołożone kilka świateł (częć sprzętu zostła sprowadzona z dyskoteki PARADOX pod Poznaniem i z klubu REMEMBER w Kudowie Zdrój – pozdrowienia.)
W klubie odbywają się średnio raz w miesiącu mega imprezy na których grają zaproszeni DJ-e (opisane w dziale „Imprezy”), rozdawane są nagrody dla klubowiczów ufundowane przez sponsorów (np. ciuchy, akcesoria GSM, gadżety klubowe), przeprowadzane są projekcje na telebimie, promocje drinków, napoji (np. Red Bull – 5 zł, Impress Drink, Smirnoff ICE – 5 zł, Johny Walker + cola -6 zł, sok,cola – 1 zł, piwo 0,3l – 1,50 zł. W okresie letnim otwarty jest na zewnątrz ogródek, gdzie można wyjść podczas dyskoteki i posiedzieć pod parasolami na świeżym powietrzu.
W niedalekiej przyszłości planowane są następne inwestycje, które będą kolejną niespodzianką od klubu dla Was. Zapraszamy także wszystkich, którzy chcą sobie zrobic Privat Party, np. urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, które są u NAS często organizowane ze względu na bardzo dobre warunki organizacyjne, brak dodatkowych kosztów, pojemność sali i lóż mieszczących od 10 do 25 osób!!!.
Podstawowym zadaniem jakie sobie postawiliśmy jest zapewnienie BEZPIECZEŃSTWA wszystkim klubowiczom, zero awantur, zero tolerancji dla chamstwa.
Uruchomiliśmy darmowe przejazdy busami, które bezpiecznie i wygodnie mogą przywieźć i odwieźć gości z imprez. Wystarczy że najpierw zarezerwujecie przejazd telefonicznie(patrz kontakt), a o umówionej godzinie będzie dla Was podstawiony transport.
Muzyka jaką gramy to różne odmiany stylu house oraz electro, przemieszanych od czasu do czasu spokojniejszymi rytmami euro-dance.

W klubie aktualnie rezydują:
DJ PuMa (Stargard Szczeciński)
DJ Weekend (Szczecin)
DJ Fringe (Szczecin)