Jeśli mamy zniszczone i słabe rzęsy, to mamy dwa wyjścia. Albo stosować odżywki do rzęs, które mają za zadanie wzmocnić je, albo wybrać sztuczne rzęsy.

W większości przypadków kobietom chodzi o to, aby pięknie wyglądały. Chcą zachwycać swoim wyglądem, być atrakcyjne dla innych. Kobiety nie tylko chcą podobać się mężczyznom, ale również chcą zwracać uwagę innych kobiet. Lubią pokazywać, że dbają o siebie.
Jeśli rzeczywiście ktoś chce zadbać o swój wygląd, to powinien również zadbać o swoje rzęsy. Odżywka do rzęs na pewno je wzmocni, a nawet pomoże w tym, aby były one dłuższe. Ceny odżywek są różne, w zależności od marki produktu, a także od miejsca w jakim tego typu produkty kupujemy.
Każda kobieta, którą stać na zakup odżywek do rzęs, jak najbardziej powinna zdecydować się na stosowanie tego typu środków. Oczywiście nie każda musi systematycznie z nich korzystać, ponieważ niektóre mają swoje rzęsy bardzo mocne i długie. Warto jednak od czasu do czasu odżywkę zastosować, aby utrzymać i pielęgnować swoje rzęsy.