Jesień i zima w Polsce potrafią doprowadzić do depresji nawet najbardziej odporne osoby. Chłód, wilgoć i duża liczka krótkich, pochmurnych dni sprawiają, że kondycja psychiczna człowieka ulega znacznemu pogorszeniu w porównaniu do okresu letniego.
Aby naładować swe akumulatory i zdobyć energię niezbędną do tego by przetrwać zimę, warto choć na chwilę zmienić klimat na cieplejszy. Ciekawym kierunkiem mogą być Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wycieczki do Dubaju w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Spadające ceny sprawiają, że tego typu wyjazdy stają się dostępne dla coraz szerszej grupy Polaków. Słoneczna pogoda i gorące plaże zachęcają do wygrzewania ciała. Poza klimatem Dubaj oferuje również turystom szereg atrakcji. Doskonałe restauracje i liczne koncerty znanych artystów, to tylko wycinek tego co można zobaczyć.
Zamiast marznąć w długie jesienne i zimowe wieczory w Polsce, warto zastanowić się czy nie zafundować sobie odrobiny lata w środku zimy. Wszak żyje się tylko raz.