lista recenzji

lista subiektywnych /luźno napisanych/ opinii zapachowych

A


- Alexander McQueen Kingdom http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/alexander-mcqueen-kingdom-pure-love/

- Amouage Beloved Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-beloved-man-old-style-love/

- Amouage Dia Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-dia-man-mydlanie/

- Amouage Epic Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-epic-man/

- Amouage Fate Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-fate-man-koniec-meskiej-podrozy/

- Amouage Gold Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-gold-man-plynne-zloto/

- Amouage Honour Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-honour-man/

- Amouage Interlude Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-interlude-man-flagowy/

- Amouage Journey Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-journey-man-poczatek-nowej-zapachowej-wedrowki/

- Amouage Jubilation XXV Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-jubilation-xxv-men-kadzidlana-slodycz/

- Amouage Memoir Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-memoir-man-awangarda-paryska/

- Amouage Reflection Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-reflection-man/

- Amouage The Library Collection Opus VII http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/amouage-opus-vii-bibliotecznie/

- Antonio Puig Quorum http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/antonio-puig-quorum-oset-popularny-chwast/

- Arabian Oud Woody Blank http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/arabian-oud-woody-blank-nieorient/

- Armani Prive Ambre Orient http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/armani-prive-ambre-orient-waniliowe-labdanum/

- Armani Prive Ambre Soie http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/armani-prive-ambre-soie/

- Armani Prive Bois d`Encens http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/armani-prive-bois-dencens-kadzidlo/

- Azzaro Visit for Men http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/azzaro-visit-for-men-slodki-szal/

B


- Biehl Parfumkunstwerke al02 http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/biehl-parfumskunstwerke-al02-ekstrawertyczny/

- Bond no.9 Fire Island http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/bond-no9-fire-island-opalenizna/

- Bvlgari Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/bvlgari-man-niedowierzanie/

- Bvlgari Man Extreme http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/bvlgari-man-extreme-kaktus/

- Byredo Pulp http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/byredo-pulp-dojrzale-soczyste-owoce/

C


- Carbone de Balmain http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/carbone-de-balmain-arystokrata/

- Carner Barcelona D600 http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/carner-barcelona-d600-klon-dior-hi/

- Cartier Declaration http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/cartier-declaration-protoplasta/

- Chanel Allure Homme http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/chanel-allure-homme-mgr-inzynier/

- Chanel Allure Homme Sport http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/chanel-allure-homme-sport/

- Chanel de Bleu http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/chanel-de-bleu-wstrzemiezliwy/

- Clive Christian 1872 for Men http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/clive-christian-1872-for-men/

- Clive Christian C for Men http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/clive-christian-c-for-men-smell-of-hell/

- Clive Christian X for Men http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/clive-christian-x-for-men/

- Comme des Garcons 2Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/comme-des-garcons-2-man/

- Comme des Garcons Amazingreen http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/comme-des-garcons-amazingreen/

- Comme des Garcons Wonderwood http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/comme-des-garcons-wonderwood/

- Courvoisier L`Edition Imperiale http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/courvoisier-ledition-imperiale-atelier/

- Creed Himalaya http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/creed-himalaya-osmiotysiecznik/

- Creed Millesime Imperial http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/creed-millesime-imperial-krolow-krol/

D


- Davidoff Good Life for Men http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/davidoff-good-life-for-men-lipny-aromat/

- Dior Fahrenheit vinatge http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/dior-fahrenheit-vintage-naznaczony-pietnem-drania/

- Dior Homme Intense vintage http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/dior-homme-intense-vintage/

- Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/dolce-gabbana-light-blue-pour-homme/

- Dolce & Gabbana The One Gentelman http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/dolce-gabbana-the-one-gentelman/

-Dsquared2 He Wood Rocky Mountain Wood http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/dsquared2-he-wood-rocky-mountain/

E


- Eau d`Italie Eau d`Italie http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/eau-ditalie-eau-ditalie-mokry-las/

- Eau d`Italie Magnolia Romana http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/eau-ditalie-magnolia-romana/

- Emanuel Ungaro Apparition Homme http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/emanuel-ungaro-apparition-homme/

- Escada Magnetism for Men http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/escada-magnetism-men-podboj-nocy/

- Esprit Collection Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/esprit-collection-man-rabarbarowy/

- Esteban Cuir http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/esteban-cuir-skorzany-inaczej/

F


G


- Giorgio Armani Acqua di Gio http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/giorgio-armani-acqua-di-gio/

- Giorgio Armani Code Pour Homme http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/g-armani-code-pour-homme-na-low/

H


- Hermes Terre d`Hermes EDT http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/hermes-terre-dhermes-edt/

- Hugo Boss Energise http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/hugo-boss-energise-przewodnik-zapachowy/

- Hugo Boss Just Different http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/hugo-boss-just-different-czarna-owca/

I


- Idole de Lubin EDP http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/idole-de-lubin-edp-afryka-dzika/

J


- Jean-Charles Brosseau Atlas Cedar http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/jean-charles-brosseau-atlas-cedar/

- Jean-Charles Brosseau Fruit de Bois http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/jean-charles-brosseau-fruit-de-bois/

K


- Kilian Straight to Heaven http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/kilian-straight-to-heaven-barokowo/

L


- L`Instant de Guerlain Pour Homme http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/linstant-de-guerlain-pour-homme-szyk/

- L`Instant de Guerlain Pour Homme Extreme http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/linstant-de-guerlain-ph-extreme/

- Lalique Hommage l`Homme http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/lalique-hommage-lhomme-iq-120/

- Lubin Korrigan http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/lubin-korrigan-cuir-creme-pour-femme/

M


- M.Micallef Aoud Man http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/m-micallef-aoud-dzien-kobiet/

- M.Micallef Jewel for Him http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/m-micallef-jewel-for-him-klejnot/

- M.Micallef Royal Vintage http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/m-micallef-royal-vintage-automobil/

- Mercedes Benz Mercedes Benz for Men http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/mercedes-benz-mercedes-benz-for-men/

- Michał Szulc Sale Perfume 01 http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/michal-szulc-sale-perfume-01/

- Mont Blanc Individuel http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/mont-blanc-individuel-motywator/

- Montale Paris Kabul Aoud http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/montale-kabul-aoud-ciemnosc-widze-ciemnosc/

N


- Narciso Rodriguez for Him http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/narciso-rodriguez-for-him-betonziemniaki/

- Nasomatto Black Afgano http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/nasomatto-black-afgano-haszysz/

- Nasomatto China White http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/nasomatto-china-white-amfetamina/

- Nasomatto Hindu Grass http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/nasomatto-hindu-grass-chaszcze/

- Nasomatto Pardon http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/nasomatto-pardon-nieruchomy-poruszyciel/

O


- Olfactive Studio Chambre Noire http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/olfactive-studio-chambre-noire-brzask/

- Olivier Durbano Amethyst http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/olivier-durbano-amethyst-winogrono/

- Olivier Durbano Heliotrope http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/olivier-durbano-heliotrope-metafizyczny/

- Olivier Durbano Lapis Philosophorum http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/olivier-durbano-lapis-philosophorum/

- Olivier Durbano Rock Crystal http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/olivier-durbano-rock-crystal-bez-grzechu-poczety/

P


- Paco Rabanne Black XS l`Exces for Him http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/paco-rabanne-black-xs-lexces-for-him/

R


- Robert Piguet Douglas Hannant http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/robert-piguet-douglas-hannant-madame-not-monsieur/

- Rochas Lui http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/rochas-lui-hybryda-gucci-ph-z-d2-potion/

S


- Serge Lutens L`Eau Froide http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/serge-lutens-leau-froide-lod/

T


- Thierry Mugler Amen http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/thierry-mugler-a-men-tlusty-czwartek/

- Thierry Mugler Amen Pure Coffee  http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/thierry-mugler-amen-pure-coffee/

- Thierry Mugler Amen Pure Havane http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/thierry-mugler-amen-pure-havane/

- Thierry Mugler Amen Pure Leather http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/thierry-mugler-a-men-pure-leather/

- Thierry Mugler Amen Pure Malt http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/thierry-mugler-amen-pure-malt-destylat-slodowy/

- Thierry Mugler The Taste of Fragrance http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/thierry-mugler-the-taste-of-fragrance/

- Tom Ford Grey Vetiver http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/tom-ford-grey-vetiver/

- Tom Ford Jardin Noir Jonquille de Nuit http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/tom-ford-jardin-noir-jonquille-de-nuit/

- Tom Ford Noir EDP http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/tom-ford-noir-edp-powrot-do-przeszlosci/

- Tom Ford Private Blend Oud Wood http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/tom-ford-oud-wood-w-mroczny-las/

- Tom Ford Private Blend Tuscan Leather http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/tom-ford-tuscan-leather-ogien-w-malinowym-gaju/

U


V


- Viktor & Rolf Spicebomb http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/viktor-rolf-spicebomb-bomba/

W


X


- Xerjoff Casamorati 1888 Fiero http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/xerjoff-casamorati-1888-fiero/

- Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/xerjoff-casamorati-mefisto-bies/

Y


- YESforLOV Rejouissance Men http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/yesforlov-rejouissance-men-erotyczne-akcesorium/

- Yves Saint Laurent Kouros Tonique Energizing http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/yves-saint-laurent-kouros-tonique-energizing/

- Yves Saint Laurent M7 vintage http://www.orientalnoprzyprawowy.pl/recenzje/yves-saint-laurent-m7-jedyny-prawdziwy/

Z