Czy cierpisz z powodu zerwanego ścięgna, mięśni lub stawów? Czy masz przewlekłe problemy z kręgosłupem? Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia przeżywa jakiś rodzaj problemów mięśniowo-szkieletowych. Problemy te obejmują, ale nie są ograniczone do zwichnięć, szczepów i nadużyć, a także do kolan, barku i ból pleców, a leczy je chirurg ortopeda Kraków.

Wielu uważa, że jedynym rozwiązaniem dla tych problemów są leki. Nigdy nie zadawali jednak sobie trudu pytania: czy nie lepiej byłoby pójść do lekarza?

Lekarz którego miejscem leczenia jest zwykle poradnia ortopedyczna Kraków specjalizuje się w problemach, chorobach i urazach związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Ci lekarze odgrywają kluczową rolę w diagnozowaniu, leczeniu, profilaktyce i rehabilitacji stanów mięśniowo-szkieletowych. Lekarze ortopedzi pracują też w szpitalach i specjalizują się w leczeniu infekcji, urazów sportowych, złamań kości, problemów stawowych, nierzadko wykonując usg kolana. Zajmują się wszystkim – od drobnych problemów, takich jak zwichnięcie stawu skokowego po złożone procedury i zabiegi chirurgiczne.