Przyjemność płynąca z miłości
Związek opiera się na trzech płaszczyznach: emocjonalnej, wspólnym gospodarowaniu i bliskości fizycznej. Stabilny związek to taki, w którym obie strony realizują się w każdej z nich. Niestety zdarza się, że ta harmonia zostaje zaburzona.

Brak spełnienia się w roli partnera seksualnego jest problemem bardzo drażliwym. Może on przekładać się na zdolność budowania relacji na pozostałych polach komunikacji w związku. Przyczyny braku erekcji mogą być różne od nieskomplikowanych – na tle złego odżywiania – do problemów złożonych np. tkwiących w psychice (depresja, stany lękowe, konflikt z os.ukochaną). Zależnie od źródła zaburzenia specjaliści i farmakolodzy proponują różnie rozwiązania. Część osób stosuje metody naturalne tj. napary z kory muira puama, bardziej otwarte osoby korzystają z porad seksuologa. Najbardziej popularnym rozwiązaniem są jednak tabletki na potencję.

To wygodne rozwiązanie. Dlaczego? Wystarczy poprosić lekarza o receptę i wziąć przepisany lek na 30-60 minut przed planowanym stosunkiem. Jak działają substancje czynne w lekach pobudzających erekcję? Na rozkurczeniu naczyń krwionośnych w prąciu, co powoduje wzwód.

Warto zadbać żeby usprawnienie życia erotycznego nie wpłynęło negatywnie na nasz organizm. Decydując się na kurację lekami powinniśmy przedyskutować sprawę z lekarzem i wybrać najbardziej odpowiedni środek.