Pomówmy o kosmetykach. Produkty takie jak kremy i pudry ułatwiają dobór urody. Doprowadzają do tego także, że urocze panie mogą się pokazać jeszcze bardziej kwitnąco. Wśród dostawców produktów zwanych kosmetykami warto nazwać takie jak: Bioderma, Vichy.Kosmetyki Floslek

Co powiemy o kosmetykach? Poza tym bardzo ważne jest również to, by pamiętać o dokładnym umyciu rąk porozprowadzaniu kosmetyku na skórze. W przeciwnym razie z pewnością obudzimy się z różnej wielkości plamami na dłoniach, a szczególnie między palcami i w miejscach naturalnych zgięć rąk. Jeśli zatem zależy nam na ładnej opaleniźnie samoopalacz może być dobrym rozwiązaniem, z pewnością będzie on bowiem o wiele bardziej bezpieczny niż długotrwałe przebywanie na solarium, które jak wiadomo może wywoływać groźne choroby skóry. Poza tym opalenizna z tubki prędzej czy później zniknie, nawet jeśli będzie nierówna i mało kusząca, dlatego też nie musimy obawiać się permanentnych plam czy też przebarwień.

Kosmetyki Pharmaceris

Dodajmy jeszcze coś. Co o zabiegu parafinowym? zabieg parafinowy? Okłady z parafiny można również nakładać na dekolt. Jednak do tego zabiegu należy użyć specjalnej parafiny o niższej temperaturze topnienia ok. 42 – 44 stopni C. Zwykła parafina z apteki w tym wypadku nie jest odpowiednia można łatwo poparzyć się. Roztopioną parafinę nakładamy na skórę cienką warstwą przy pomocy płaskiego pędzelka. Po chwili kiedy parafina zakrzepnie nanosimy drugą warstwę a następnie jeszcze jedną. Dekolt przykrywamy folią a następnie grubym ręcznikiem. Okład pozostawiamy w spokoju na 20 – 30 minut.

Pomadki i inne genialne produkty kosmetyczne – posłuchaj

Kwasy owocowe uważano za rozwiązanie problemu starzenia się, również sucha czy spalona słoncem skóra miała czerpać korzyści z tego odmładzającego źródełka. Kwasy owocowe to organiczne kwasy jak kwas jabłkowy, winogronowy, cytrynowy czy mlekowy. Kwasy te rozpuszczają obumarłe komórki i inne zrogowaciałe części skóry. Dzięki nim kolagen skóry pęcznieje, co rzeczywiscie robi wrażenie wygładzonej, miękkiej i elastycznej skóry. Kwasy owocowe należy stosować z rozwagą, gdyż skóra pod ich wpływem złuszcza się intensywniej. Ciągłe używanie preparatów z kwasami owocowymi o dużym stężeniu może doprowadzić do uszkodzenia skóry, egzemy i alergii kontaktowych.

Bądź najśliczniejsza już teraz

Udowodniono, że kwasy owocowe powodują zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze, a co za tym idzie, wygładzenie zmarszczek i poprawę elastyczności skóry. Działanie kwasów owocowych polega na złuszczaniu martwych, zrogowaciałych komórek. Efektem takiej kuracji jest naturalny peeling, który daje efekt oczyszczonej, rozjaśnionej i świeżej skóry, oraz usuniecie przebarwień skóry, powstających często przy przedawkowaniu kąpieli słonecznych lub przy stosowaniu antykoncepcji. Nowe rewolucyjne odkrycie-kwas pirogronowy-używany do tej pory tylko i wyłącznie przez dermatologów, znalazł już zastosowanie w kosmetyce. Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą, w wyjątkowo krótkim czasie, pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych, zbliżonych do tych, jakie dają agresywne zabiegi złuszczające. Kwas pirogronowy jest obecny w naturze np. w jabłkach, sfermentowanych owocach, czy też w occie. Reguluje on wydzielanie sebum przez skórę człowieka, pobudza syntezę nowego kolagenu i działa antybakteryjnie.