Gry dla dziewczynek

0
298

Rozdzielane są na różne kategorie. Jedną z nich jest ta, która mówi o tym, że gry przeznaczone są dla dziewczyn. Co to oznacza?

Najczęściej produkcje zawierające taki opis, to te, których głównym motywem jest moda. Nie od dziś wiadomo, że mało która dziewczynka nie ucieszy się mogąc zaprojektować ubrania według swojego własnego pomysłu, nawet jeżeli troszkę zmanipulowanego przez twórców. Kreowanie nowych rzeczy sprawia frajdę każdemu. Miło jest zobaczyć sukienkę czy spódnicę, która wygląda dokładnie tak, jak byśmy tego chcieli.
Kolejnym typem gier wchodzącym w skład tej kategorii są na pewno te związane z gotowaniem. Prowadzenie rozmaitych restauracji, barów, kawiarenek. Propozycje gier, w których jest się kelnerem bądź kelnerką, czy też tych, w których szczęśliwa kobieta siedzi w domu, w kuchni i tworzy smaczne (jak łatwo domyślić się pod koniec… a właściwie już na samym początku) potrawy dla siebie i całej rodziny.
Wszystko jest kwestią gustu, a tego typu rzeczy sprawiają, że styl wyrabiamy sobie już od najmłodszych lat. Czy to dobrze, czy źle? Nie wiadomo. Prawdopodobnie każdy będzie uważał inaczej. Ale dobrze, że takie gry są, gdyż dzięki nim dziecko, najzwyczajniej w świecie, świetnie się bawi!